Sanal Moleküler Tümör Kurulu

Çevrimiçi veya sanal tümör kurulu (VMTB) hasta açısından gerekli olan moleküler teşhis koyucu muayeneleri seçebilmek için çeşitli uzmanlıklardan uzmanları içeren hassas onkoloji tedavisinin ve ayrıca moleküler sonuçlara dayalı terapi planlamasının kişiselleştirilmesinin bir parçasıdır ve tedaviye ait endikasyonların iletilmesi ve uygulaması için profesyonel arka plan sağlar. 

VMBT hizmeti çerçevesi dâhilinde, Oncompass Medicine terapistler ve onkoloji ekiplerinin hastalarına teknoloji harikası hassas onkoloji hizmetini uluslararası endikasyonlara göre verebilmeleri için eşsiz profesyonel destek sağlar.

Oncompass Hassas Onkoloji Programı çerçevesi dâhilinde mevcut olan hizmetler esnasında, klinik taleplere uymakta esneğiz. Olguları haftanın her günü çeşitli saatlerde görüşmek için randevular sunuyoruz. Görüşmeler veri koruma gerekliliklerine göre, güvenli bir çevrimiçi platformda gerçekleşir.

Sonuç olarak, kompleks ve multidisipliner forum moleküler tümör kurulunun bulunmadığı veya yalnızca sınırlı bir süre dahilinde bulunduğu bu onkoloji merkezlerinde de mevcut hale gelir. VMBT’nin profesyonel yapısı: klinik onkolog, adli tabip, genetik danışman, moleküler farmakolog, yorumcu ve laboratuvar çalışanı meslektaşlar (moleküler biyolog / infobiyonik mühendis / biyofizikçi / moleküler biyonik mühendis / biyomühendis), örnek lojistik personeli, konsültasyon müdürü, takip koordinatörü, program müdürü; VMBT her olguyu iki kez görüşür: muayenenin başlangıcından önce (VMBT I) ve muayenelerin hazır olmasından sonra, tedavi edici endikasyonu geliştirirken (VMBT II).

Daha fazla oku

Hakkımızda

Öykümüz

2003— —2024

Oncompass Medicine kanser hastalarının kişiselleştirilmiş tedavisine yardımcı olan karar destek ve teşhis koyucu tıbbi cihazların geliştirilmesiyle uğraşan bir İsveç medikal girişimidir. 

Daha fazla bilgi