Pvrv83s9

Ödüller

Get in the Ring

Macar Oncompass Medicine 109 ülkeden 25.000 genç yenilikçi şirket arasından kazanan olarak seçildi – kanser araştırma şirketi Get in the Ring! Uluslararası yarışmasını kazandı.

Macar Oncompass Medicine 109 ülkeden 25.000 genç yenilikçi şirketin bilgi ve inovasyon gücüne meydan okuduğu bir yarışmada kazanan olarak seçildi. Macar kanser araştırma şirketi bilim müdürü Dr. István Peták tarafından temsil edildi. Oncompass Medicine Dr. Peták’ın liderliğinde, kanser hastaları için en etkili, kişiselleştirilmiş, hedefe yönelik terapi seçeneklerinin seçilmesinde terapiste 20 bin saniye içinde yardımcı olan tıbbi yazılımı geliştirdi. 

Instagramstories 1

Get in the Ring! Yarışmasının 21 Nisan 2021 tarihinde yapılan küresel finalinde, 2019 yılında yapılan bölgesel finaller ve yarı-finallerin kazananları yarıştı. Oncompass Medicine Startup Campus organizasyonunda 2019 yılı Kasım ayında Get in the Ring! V4 birincilik ödülünü kazandı. Güzel Sanatlar Müzesinde yapılan bölgesel müsabakada - Get in the Ring! Formatına göre – genç yenilikçi şirketler birbirleriyle fiziki boks ringinde kapışmak zorunda kaldı. OCM yarı final için bölgesel yarışmanın kazananı olarak seçildi, daha sonra dünyadaki en iyi sekiz ekip arasından küresel finale gitti. Küresel finalde, izleyicilerin ve uluslararası jürinin oylarına istinaden, dört meslek dalından iki finalist dijital bir ringde birbirine karşı yarıştı.

Macar Oncompass Medicine dört meslek dalının sağlık hizmetleri bölümüne katıldı – 1. Enerji, akıllı şehir 2. Sağlık, öğrenim, esenlik 3. Sağlık hizmetleri, tarım, gıda 4. Regülasyon, veri güvenliği – rakip İsrail’den 6degrees idi. 6degrees ürünü sakatlığı olan insanlar için akıllı telefon, tablet ve diğer akıllı cihazların kullanımına imkân veren MyMove idi. Oncompass Medicine şirketinin kazanan ürünü şirketimiz tarafından geliştirilen, terapistin kanser hastaları için en uygun kişiselleştirilmiş tedavi seçeneklerini seçmesine yardımcı olan tıbbi yazılımdır. Yazılım ve onun uyguladığı prosedür terapistler ve hastalarının yıllardır kullanımına açıktır.

Oncompass Medicine kurucularından biri ve şirketimizin bilim müdürü olan Dr. István Peták ş:

“Bir Macar şirketi olarak dünya genelindeki binlerce genç yenilikçi şirket arasından kazanan olarak seçilmemiz bizi son derece iyi hissettiriyor. Pek çok Macar araştırmacıya, geliştiriciye, girişimciye hayallerine ulaşmakta daha fazla güven verdiğimizi ümit ediyorum. Ayrıca dünyanın Macaristan’ı inovasyonun doğum yerlerinden biri olarak görmesini ve Macar inovatif teknoloji şirketlerine özellikle dikkat etmesini isterim. Ancak, bu kazanma sorumluluğumuzun devasa olduğu anlamına da gelir çünkü insanlar araştırmacılarımızın ortak düşmanımızın yenilmesinde yardımcı olabileceğine inanıyor: kanser, ulusal sınırlarımıza bakılmaksızın.”

Bilgi ve uzmanlığın ötesinde,  Get in the Ring! bağlantıların gücüne inanır çünkü başlıca gayeleri dünyadaki önemli ekosistemleri birbirine bağlamaktır. Get in the Ring! 100’den fazla ülkedeki çeşitli sektörlerin liderleri ile işbirliği yapmaktadır ve gelecek vaat eden genç yenilikçi şirketler ve uluslararası kabul görmüş inovatörler ile bağlantı kurmaktadır. Yarışmanın kazananları özel iş destek paketleri alır: genç yenilikçi şirketler kendilerinin operasyon ve gelişimini hem mali hem de entelektüel olarak kolaylaştıran uluslararası seviyedeki sektörün en önemli girişimcileri ile bağlantı kurar. 2018 yılında, Amerikan Forbes dergisi Oncompass Medicine gelişimine geleceğin çözümü olarak hastalar için kişiselleştirilmiş tedavi seçimi için atıf yaptı. 2019 yılında, Bangkok’ta düzenlenen Çığır Açan Onkoloji İnovasyonları konferansında, OCM’ye Amerika Klinik Onkoloji Derneği ödülü verildi, daha sonra Lahey’deki Küresel İnovasyon Konferansında Oncompass Medicine Macaristan’ı temsil etti. Bu yıl, Digital Europe yarışmasında, Oncompass Medicine Avrupa’daki en umut verici girişim olarak Future Unicorn Ödülünü kazandı.

Daha fazla bilgi için:

https://getinthering.co/global-final-2021/.

Daha fazla oku

Hakkımızda

Öykümüz

2003— —2024

Oncompass Medicine kanser hastalarının kişiselleştirilmiş tedavisine yardımcı olan karar destek ve teşhis koyucu tıbbi cihazların geliştirilmesiyle uğraşan bir İsveç medikal girişimidir. 

Daha fazla bilgi